Stand Nr Kategorier Merkevarer Kontakt
Aaserud Lys B01-28 Utstyr
Hans Petter Aaserud
hpaa@aaserudlys.no
www.aaserud-lys.com
Alt om Håndarbeide
(Burdanordic AS)
B04-20 Mønster Bøker, litteratur
Tone Iren Anvedsen
ta@burdanordic.com
www.altomhaandarbeide.no
Angel Elise Design B01-30 Utstyr og tilbehør
Berit Elise Kjelstrup
post@aedesign.no
www.aedesign.no
Annette Philip Design
(Annette Philip Design Norge)
B02-10 Tilbehør Mønster Stoffer, metervare
Annette Philip
info@annettephilipdesign.com
www.annettephilipdesign.com
Atelier Kari Rudi B02-21 Blomsterbinding Kurs Tilbehør Utstyr Blomster Hobbymateriell Kranser
Kari Rudi
kar-rudi@online.no
www.atelierkari.blogspot.com
Bakåsen Lille
(Kine Andersen)
B02-30 Blomsterbinding Blomster Hobbymateriell Kranser Pilfletting
Kine Andersen
kine@bakasen.no
www.bakasen.no
Bernina Nordic
(Bernina Nordic AS)
B04-12 Symaskiner og utstyr
Kenneth Jensen
kenneth@bernina.dk
www.bernina.com
Bladet Garn
(Bladet Garn SA)
B03-19 Bøker, litteratur Utstyr og tilbehør
Solveig Engevold Gaustad
solveig@bladetgarn.no
www.bladetgarn.no
Colorblind Yarns B01-38 Garn
Erle Marlene Avalon Franksdatter
erle.marlene@hotmail.com
www.colorblindyarns.com
Con-Gusto
(Con-Gusto Linn W. Kraby)
B02-38 Mattorg
Linn W. Kraby
linn@con-gusto.no
www.con-gusto.no
Dalseg Wools B02-18 Tilbehør Utstyr
Marte Dalseg
m.dalseg@online.no
Design by HP
(HP Norge AS)
B02-14 Tilbehør Utstyr
Monica Sæther
monica.saether@hp.com
www.hp.no
Designparken og Pikelus
(Designparken AS)
B01-33 Tilbehør Utstyr og tilbehør Smykker
Anette Wie
anette.wie@outlook.com
www.designparken.com
Det Mjuke B02-22 Garn
Anne Magrethe Manzetti
anne.margrethe@outlook.com
www.detmjuke.no
Elvelyckan Design B03-23 Mønster Stoffer, metervare Tilbehør
Isadora Willind
info@elvelyckandesign.com
www.elvelyckandesign.com
Elvira B05-23 Mønster
Eli Orvan
eliorvan@hotmail.com
www.elvira1.no
Flettverk.no B02-23 Utstilling Hobbymateriell Pilfletting Kurs
Ellen Mette Nielsen
kontakt@flettverk.no
www.flettverk.no
Fuck Cancer Armbånd
(Ung Kreft Og Kreftforeningen)
B03-22 Kurs Smykker
Marie Gravråk
marie@ungkreft.no
www.ungkreft.no
Garnmagasinet AS
(Garnmagasinet)
B05-28 Garn Mønster Utstyr og tilbehør
Helga Sofie Pettersen
hs@garnmagasinet.no
www.garnmagasinet.no
GOFFA
(Torvald Bakke's Snekkerbu)
B01-35 Utstilling
Torvald Bakke
torvaldbakke@gmail.com
www.facebook.com/goffatreleker/
Grini Hjemmebakeri AS B01-50 Mattorg
Kate Ellefsen
kate@grinihjemmebakeri.no
www.grinihjemmebakeri.no
Helica B01-31 Smykker
Helene Flatby
helene@flatby.no
www.helica.no
Hobbyklubben
(Cappelen Damm AS)
B04-26 Bøker, litteratur
Torunn Gløtta
torunn.glotta@cappelendamm.no
www.cappelendamm.no
Hobbykunst Norge AS B01-26 Kurs Maling Utstyr og tilbehør Tilbehør Utstyr
Connie
event@hobbykunst-norge.no
www.hobbykunst-norge.no
HusqvarnaViking, Pfaff, Singer
(VSM Sverige AB)
B04-13 Symaskiner og utstyr
Helene Oscarsdotter
helene.oscarsdotter@europe.svpworldwide.com
www.husqvarnaviking.no
IG Smykkedesign B01-49 Smykker
Irene Gulliksen
irene@igsmykkedesign.no
http://www.igsmykkedesign.no/
Janome
(Scandinavian Home Products AS)
B01-02 Kurs Symaskiner og utstyr Tilbehør
Jon Soløy
jon@shp-as.no
www.janome.no
Japan Photo
(Japan Photo Holding Norge AS)
B04-14 Bøker, litteratur Kurs Tilbehør Utstyr
Inger Lise Vereide
ingerlise.vereide@japanphoto.no
www.japanphoto.no
Kakle.net
(Kakle AS)
B05-16 Kurs Mønster Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Gry Aamodt
post@kakle.net
www.kakle.net
Kathrines Quilte Stue B01-01 Kurs Mønster Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Kathrine Luthen
k@kathrinesquiltestue.no
www.kathrinesquiltestue.blogspot.no/
Kjekk & Søt AS
(Kjekk & Søt)
B04-17 Mønster Stoffer, metervare Tilbehør
Judith Gunter
kjekkogsoet@gmail.com
www.kjekkogsoet.com
Kjevla Hjemmebakeri, Skallestad
(Kjevla Hjemmebakeri)
B01-57 Mattorg
Oddmund Haaseth
post@kjevla.no
Klar, Ferdig - Sy! AS B01-18 Stoffer, metervare Tilbehør
Ingrid Rise Holberg
ingrid@klarferdigsy.no
www.klarferdigsy.no
Knit Me AS B05-12 Garn Mønster Utstyr og tilbehør
Trine Johnsen
trine@knitme.no
www.knitme.no
Kreative Ingema B05-19 Mønster Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Inger Marie Kjexrud
ingema@online.no
www.ingema.no
Kreativ Galskap B02-28 Blomsterbinding Tilbehør Utstilling Hobbymateriell
Anne Veiby
haaven@live.com
Kreativshop.no
(Marianne Nedregård Kreativshop.no)
B04-07 Tilbehør Utstyr Stoffer, metervare
Marianne Nedregård
info@kreativshop.no
www.kreativshop.no
Kunstner Lene Merete Haugen
(Moodesty Art Design)
B01-48 Utstilling
Lene Merethe Haugen
haugen.lenemerete@gmail.com
www.moodestydesign.no
Labelshop.no
(Mastermind Escape Events Hauglid)
B05-17 Tilbehør Utstyr og tilbehør
Kim Hauglid
kim@labelshop.no
www.labelshop.no
Lille-L
(Lille L Linda Ballestad)
B04-09 Mønster
Linda Ballestad
lindaballestad@gmail.com
www.lille-l.com
Made By Runi
(Made By Runi Arntsen)
B04-10 Mønster
Runi Arntsen
runi.arntsen@live.se
www.madebyruni.com
Mejsehuset B04-18 Tilbehør
Ole Kvist
ole@mejsehuset.dk
www.mejsehuset.dk
Mercedes
(Bertel O. Steen Romerike AS)
F-01 Utstilling
Thomas Blom
Thomas@newwork.no
www.bos.no
Meretes Atelier Lysthuset B01-19 Mønster Stoffer, metervare
Merete Nybro Berg
meretenb@online.no
www.meretesatelier.no
Meretes Quilteloft B01-03 Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Merete Ellingsen
merete@sy.no
www.sy.no
Mette Søby-Enger Design B01-29 Tilbehør Utstilling
Mette Søby-Enger
mette_soby@live.no
Nordlys Viking
(Land Och Val)
B05-08 Tilbehør Smykker Stoffer, metervare Utstyr og tilbehør
Tone Ridderström
tone@nordlysviking.com
nordlysviking.com
Nøstet Mitt B04-19 Garn Utstyr og tilbehør
Anne- Grete Sandin
anne.grethe.sandin@gmail.com
www.nostetmitt.no
Olive Bar B01-55 Tilbehør Mattorg
Sima Rezai
sima-rezai@hotmail.com
www.olivebar.se
PaperMatrix ApS
(PaperMatrix)
B03-17 Bøker, litteratur Kurs Tilbehør Utstyr
Nikolaj Becker
papermatrix.mail@gmail.com
papermatrix.dk
Pikelus AS B01-33 Tilbehør
Camilla Rørvik
camilla@pikelus.no
www.pikelus.no
Pitch Forlag B03-25 Bøker, litteratur Garn Mønster
Jens Skaaland
jens@pitchforlag.no
www.pitchforlag.no
Quiltebua.no B01-17 Kurs Mønster Stoffer, metervare Tilbehør Broderimaskiner Utstyr til broderingsmaskiner
Ildri Tørset
ildri.torset@svorka.net
www.quiltebua.no
Quilteforlaget AS B05-18 Mønster Tilbehør
Torkel Ruud
firmapost@quilteforlaget.no
www.quiltemagasinet.no
Quiltefryd B01-05 Mønster Symaskiner og utstyr Tilbehør
Marit Aslesen
marit@quiltefryd.no
www.quiltefryd.no
Quilte.net B05-10 Tilbehør Mønster Stoffer, metervare Garn
Anne Margrethe Ingebretsen
am.inge@hotmail.com
http://www.quilte.net
Rainbow Tekstil AS B04-06 Mønster Stoffer, metervare Tilbehør
Sohaib Sheikh
info@rainbowtekstil.no
www.rainbowtekstil.no
Rauma Ullvarefabrikk AS B03-20 Garn Mønster Utstyr og tilbehør
Erling Digernes
erling@raumaull.no
www.raumaull.no
Ravstedhus - Edeltek AS, Norge
(Ravstedhus - Edeltek AS)
B02-11 Smykker Tilbehør
Ulla Rønnow
ulla.ronnow@vikenfiber.no
www.ravstedhus.no
Roggbif B04-21 Mønster Stoffer, metervare Tilbehør Garn
Trine Nordaunet Berge
post@roggbif.no
www.roggbif.no
Sand Gård B01-52 Mattorg
Arve E. Morch
sand_gard@yahoo.no
www.sand-gard.no
SeeME AS B03-24 Smykker Tilbehør Garn Utstyr og tilbehør
Eva Aunemo
eva.aunemo@seeme.no
www.seeme.no
Sigurd Hoels Eftf. B05-14 Tilbehør Utstyr og tilbehør
Elsebeth Hoel
firmapost@sigurdhoel.no
www.sigurdhoel.no
Smykkeverksted Embla
(Embla Design AS)
B01-07 Smykker
Asta Gautland Andersen
smykkeverksted.embla@gmail.com
www.embladesign.no
Snella & Petronella AS B04-22 Utstyr og tilbehør
Natascha Krabbe
natascha@snellaogpetronella.no
www.snellaogpetronella.no
Solliafarmen Hanne Knudsen B01-51 Mattorg
Hanne Knudsen
solliafarmen@gmail.com
solliafarmen.no
Spekestua B01-53 Tilbehør Utstyr Mattorg
Ronny Haraldsen
spekemat@live.no
www.villandenspekemat.no
Stoffdronning AS B04-02 Mønster Stoffer, metervare Tilbehør
Britta Hohne
stoff@stoffdronning.no
www.stoffdronning.no
Stofflykke B04-16 Stoffer, metervare
Gry-Anette Klausen
hei@stofflykke.no
www.stofflykke.no
Stoff & Stil AS
(Stoff & Stil Norge AS)
B04-11 Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Fred Løwe
fred@stoffogstil.no
www.stoffogstil.no
Syakademiet AS B02-20 Kurs
Theodor Bastberget
theodor@bastberget.no
www.syakademiet.no
Syglede
(Gamlebutikken AS)
B01-21 Mønster Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Håvard Stennes
stennes77@gmail.com
www.syglede.com
Sykurs.No B02-09 Kurs Tilbehør
Susanne Imperatori
post@sykurs.no
www.sykurs.no
tegne.no
(Christ Engebretsen & Søn AS)
B05-25 Utstilling
Thomas Kalmar
tkalmer@tegne.no
www.tegne.no
Trådsnella AS B04-08 Stoffer, metervare
Silje Hammer
silham85@hotmail.com
Trollkar B02-08 Bøker, litteratur Garn Kurs Mønster Utstyr og tilbehør
Heming Welde Thorbjørnsen
heming@trollkar.no
www.trollkar.no
Tweedy Todd B03-21 Garn
Lena Ødeby
lena@tweedytodd.no
www.tweedytodd.no
Uglemor's Design B04-10 Kurs Mønster Stoffer, metervare Symaskiner og utstyr Tilbehør
Line de Sousa
Line@uglemor.com
shop.uglemor.com
Ullform B03-18 Bøker, litteratur Kurs Tilbehør Utstyr
Tone Tvedt
post@ullform.no
www.ullform.no
Vintro Paint / makrame.no
(Fabrikk Galleriet)
B04-15 Kurs Utstyr
Heidi Isager
heidi@fabrikkgalleriet.no
www.fabrikkgalleriet.no